האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

ביצוע

twitter facebook google

תהליכי התכנון והביצוע מופרדים כאן לשם הנוחות בלבד. בפועל, הם מהווים תהליך אחד מוכוון ורציף. ליבת העשייה שלנו היא שיפור מתמיד ביכולת לנהל תהליך מסירת הפרויקט מתחילתו ועד סופו. היכולת הזו מאפשרת לנו עקביות, שליטה ועמידה בדרישות חיוניות של עלות, איכות ועמידה בלוחות זמנים. יכולת זו היא הבסיס למערכות היחסים ארוכי הטווח הרבים שלנו עם טובי היזמים, הקבלנים והאדריכלים בישראל.

 


 

 

ייצור

תהליך הייצור הינו קריטי להצלחת הפרויקט ולפיכך החברה מעסיקה במפעל מודרני ומתקדם מעל 200 עובדים ובכללם, עובדי ייצור, עובדי התקנה, עובדי בקרת איכות, צוות טכני מקצועי ועוד. הציוד המשמש לייצור המוצרים שלנו הוא בין המודרניים והמתוחכמים בעולם. הדבר מאפשר לנו תיאום מעולה בין תכנון, ייצור והתאמה מושלמת של המוצר למבנה.

 

 

אבטחת איכות

בעיות בתכנון או באספקת החומרים למפעל לייצור, הן מטרד מתסכל ויקר. בעיות בייצור ובאספקת החומרים לאתרי הבנייה עלולות להפוך פרויקט שלם לאסון ולקריסה מכל הבחינות. מכיוון שישנם היבטים רבים המונחים על כף המאזניים, החברה דוגלת בבקרת איכות מהמעלה הראשונה ואינה מתפשרת על עקביות בעשיה. בקרת האיכות שלנו פותחה והשתכללה עם השנים לאחר מאות פרויקטים ואלפי חוויות והפקות לקחים.

 

 

ניהול פרויקט

מנהל פרויקט בסקייקון הינו מנהל מוסמך והוא המפתח להצלחה שלנו בכל ביצוע פרויקט. כוח אדם מיומן ומנוסה בניהול פרויקטים חיוני להצלחתו של כל פרויקט בנייה. מנהל פרויקט בסקייקון עובר הכשרה מקיפה ורוכש ניסיון של שנים במקום העבודה. במידה ועמד בקריטריונים אנו מפקידים בידיו את האחריות של ניהול פרויקט באופן עצמאי. האנשים שלנו מבינים היטב את החשיבות של הגשת פרויקט בזמן ובתקציב. לקוחותינו הרבים יכולים להעיד על כך.

 

 

צוות המתקינים

חברת סקייקון מעסיקה את טובי המתקינים בארץ המבצעים עבודת התקנה ייחודית ומכוונת היטב לדרישות הפרויקט תוך שמירה והקפדה יתרה על כללי הבטיחות והזהירות באתרי הבניה.

 

 

אחזקה ותחזוקה

החברה מתחזקת במשך שנים רבות פרויקטים אותם ביצעה בנאמנות רבה ומתוך הכרה כנה בחשיבות השירות על כלל מרכיביו. החברה מתחייבת להחזיק עבור הלקוח, מלאים סבירים של חלקי חילוף.