האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

פיתוחים וטכנולוגיה

הפרויקטים של סקייקון נעים בין קירות מסך/חיפויים רגילים לבין  דרישות הנדסיות שהן המילה האחרונה בתחום הבניה. המהנדסים שלנו מוצאים פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לכל פרויקט  ומתאימים את סוגי הקירות מסך/החיפויים לכל דרישה. הפתרונות הטכנולוגיים כוללים פיתוחים של קירות מסך וחיפויים, בידוד אקוסטי, בידוד טרמי, בניה ירוקה ועוד.

קירות מסך

קירות מסך

בשנים האחרונות הפכה מעטפת הבניין הבנויה מקירות מסך משולבי זכוכית לאחד הפיצ'רים המשמעותיים בבנייני משרדים, ציבוריים ולאחרונה אף בבנייני יוקרה למגורים. סקייקון מציעה מערכות של קירות מסך מהחדשניים ביותר בשוק. שילוב של אסתטיקה, ביצוע ושיקולים כלכליים ומציאת הפתרון האופטימלי לצרכי הלקוח.
קרא עוד
twitter facebook google
אקוסטיקה

אקוסטיקה

בשלב התכנון מתקבלת ההחלטה לגבי סוג הקיר מסך שיותקן על הבניין, וזו תיקבע בדרך כלל על ידי הדרישות האסתטיות והתרמיות של תכנית הבניין. עם זאת, עם עליית מפגעי הרעש הסביבתי בכל מקום וכן הצמיחה בענף הבנייה של מגדלי מגורים באזורים עירוניים רועשים, הדרישות האקוסטיות בתכנון הבניה הפכו שכיחות יותר בעיצוב של מעטפות בניין.
קרא עוד
twitter facebook google
קיר כבלים

קיר כבלים

השילוב של קירות זכוכית גבוהים במבנה, משנה לעיתים את חזות הבניין מהקצה לקצה ומאפשר למקסם את מעבר האור והשקיפות במרחבים ציבוריים גדולים. לסקייקון יש את הניסיון והיכולת הטכנולוגית לתכנון וביצוע המשימה עם מגוון רחב של קירות כבלים ורשתות כבלים.
קרא עוד
twitter facebook google
בניה ירוקה

בניה ירוקה

סקייקון מקפידה לשמור על בנייה ירוקה בכל פרויקט. הבניה הירוקה היא גישה מערכתית כוללת לתכנון, לבניה ולתפעול של המבנה, המיושמת משלב התכנון המוקדם ועד לשימוש בהם.
קרא עוד
twitter facebook google