האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

קירות מסך

twitter facebook google

קיר מסך הינו חיפוי חיצוני העוטף את הבניין ומשמש לו כהפרדה אל החוץ. קיר המסך אינו נושא דבר וגם את משקלו העצמי נושאים אלמנטים אחרים. קירות מסך מתוכננים ומבוצעים בדרך כלל באמצעות פרופילי אלומיניום בשילוב זכוכית ולוחות אלומיניום או פח. הכינוי "מסך" נובע מהעובדה שקיר זה תלוי על שלד הבניין ואינו מכיל רכיבים קונסטרוקטיבים ואינו קשור בשאר המבנה. יתרונו הגדול של קיר המסך הוא כמות האור הגדולה מאוד שיכולה לחדור דרכו לעומת קירות אחרים בהם קיימים פתחים מצומצמים להחדרת האור.

 

בשנים האחרונות הפכה מעטפת הבניין הבנויה מקירות מסך משולבי זכוכית לאחד הפיצ'רים המשמעותיים בבנייני משרדים, ציבוריים ולאחרונה אף בבנייני יוקרה למגורים.
סקייקון מציעה מערכות של קירות מסך מהחדשניים ביותר בשוק. שילוב של אסתטיקה, ביצוע ושיקולים כלכליים ומציאת הפתרון האופטימלי לצרכי הלקוח.

 

לסקייקון היכולת לתת מענה בשיטת Unitize System - "קיר מסך מבני" או בשיטת Stick System הרגילה - "שיטת העמודים" או "שיטת הסולמות".
ההבדל העיקרי בין השיטות נעוץ  בעובדה שבשיטת Unitize הפאנל מוכן ומורכב במפעל ונשלח להתקנה כגוף אחד בבניין. ההתקנה מתבצעת מתוך הבניין, כל קומה בנפרד. כשמסיימים קומה האזור סגור ומוכן למסירה.
בשיטת Stick האלמנטים מגיעים לשטח וההתקנה כולה מבוצעת בשטח מצידו החיצוני של הבניין, תוך שימוש בפיגומים בנויים או תלויים.
בשיטת Unitize מקבלים מוצר שבוצע כולו במפעל להבדיל משיטת Stick בה תהליך הרכבת קיר המסך מבוצע למעשה כולו על הבניין בשטח.