האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

תכנון

twitter facebook google

תהליכי התכנון של סקייקון הוכיחו  את יעילותם בכל תכניות הבנייה והם כוללים תכניות חדשניות, חומרים איכותיים, בקרת איכות, מערכות ושיטות התקנה ושימוש בתוכניות בנייה תלת מימד מתקדמות.

 

פרויקט בניה מוצלח מתחיל בתכנון מערכת חדשנית והנדסית מתקדמת. קבוצת המהנדסים שלנו מפתחת פתרונות מותאמים אישית לכל פרויקט חדש. שיקולי התכנון בכל פרויקט נעים בין הדרישות האסתטיות והביצועיות שנקבעו בשיתוף פעולה עם האדריכל, לדרישות הייצור וההתקנה שחייבות להיות מסונכרנות על מנת להבטיח את השלמת הפרויקט בהצלחה.

 

 

סקייקון מספקת תכנון ופיתוח, ללא פשרות, לתעשייה ולמגורים באמצעות צוות מתכננים ומהנדסים, בעלי צבר ניסיון רב שנים בעיצוב ופיתוח קירות מסך ומערכות חזית מתקדמות, לפרויקטים בהתאמה אישית. לסקייקון יש את היכולת, הניסיון והמומחיות לספק פתרונות הנדסאים מקיפים לתכניות הבנייה המאתגרות ביותר.

 

 

בעידן של התפתחות טכנולוגית, גובר הצורך לביצועים מעולים במחיר תחרותי, בעוד הבנייה הפכה מורכבת יותר ויותר. אנו, בסקייקון, מבינים את החשיבות של ניתוח הנתונים בצורה מעמיקה עוד בשלב הסכמטי לטובת פיתוח ותכנון בניין חדש. אנו מכירים בחשיבות של תכנון באמצעות הכלים והשיטות המתקדמות ביותר בעולם ומשלבים זאת במערך ההנדסי שלנו. בנוסף, אנו עוסקים רבות בתכניות מחקר ופיתוח מהשאפתניות ביותר בתעשייה כאמצעי לשמירה על איכות התכנון הניתן למשפחת הלקוחות שלנו.

סקייקון אימצה את התקנים האמריקאים לקירות מסך ומספקת ללקוחותיה שירותי ייעוץ כוללים ומקיפים של עלויות צפויות עוד בשלב התכנון לגבי האלמנטים השונים הנחוצים לקירות המסך, עניין אשר תוצאותיו: חיסכון עלויות למזמין העבודה.

 

למעבר לדף ביצוע לחץ כאן